Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

EUROFRAME 2012: „Kontempliuok savo veidą Kristuje“

euroframe2012Trečiasis Europos pranciškoniškas susitikimas „EuroFraMe 2012“ vyks šių metų rugpjūčio 27-31 dienomis Lenkijoje, Šv. Anos kalne (Góra Świętej Anny), esančiame apie 100 kilometrų nuo Katovicų ir Vroclavo.
Susitikimo tema „Kontempliuok savo veidą Kristuje“, parinkta iš šv. Klaros laiško pal. Agnietei iš Prahos, atliepia į šv. Klaros Asyžietės Pasišventimo Dievui 800 metų jubiliejų, kurį šiemet švenčia visa Pranciškoniškoji šeima.

Šis Mažesniųjų brolių ordino organizuojamas susitikimas yra skirtas

  • padėti jauniems žmonėms atrasti savo vidinį grožį, žvelgiant į Dievo meilės Kristuje veidrodį,
  • mesti iššūkį jaunimui ir jį praturtinti per dialogą, paremtą Dievo žodžiu ir gyvąja Pranciškaus ir Klaros charizma,
  • pasidalyti su jaunais žmonėmis pranciškoniškos charizmos svarba, atsakant į vis didėjantį Europos sekuliarizacijos iššūkį.

„EuroFraMe 2012“ susitikimo programoje numatytos šv. Mišios ir maldos vigilija, katechezės ir liudijimai, asmeninio apmąstymo ir darbo grupelėse laikas, dvasiniai pokalbiai ir išpažintys, spektakliai ir muzikos koncertai. Oficialios susitikimo kalbos: lenkų, anglų, ispanų ir italų. 

Kviečiame jaunimą nuo 16 iki 35 metų vykti į šią piligrimystę kartu su Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo grupe ir broliais pranciškonais!

„EuroFraMe 2012“ dalyvio mokestis yra 95 €. Kelionės kaina 150-200 Lt (bus patikslinta vėliau).

Registruokitės iki birželio 25 d. el. paštu <a href="mailto:jaupra@gmail.com” style=”outline-style:none;font-weight:normal;color:rgb(168, 128, 77)”>jaupra@gmail.com ir nurodykite savo vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefoną ir el. paštą. Telefonas pasiteirauti: 8 682 18060.

Daugiau informacijos apie susitikimą galite rasti internetinėje svetainėje: euro2012ofm.pl.

Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo brolijos
Nacionalinė taryba


Kretingos.info

123456